Hľadanie pneumatík podľa parametrov

Resetovať filter
2 druhov

NANKANG

NANKANG

Tchaj-wan-ska spoločnosť Nankang (南港輪胎股份有限公司) bola založená skupinou inžinierov v roku 1940, ako prvá spoločnosť na výrobu pneumatík na Tchaj-wane. Technológie použité pri výrobe pneumatík, využívali Japonských poznatkov v tomto segmente, čo plynie aj z histórie samotného Tchaj-wanu. Jedná sa o neveľkú spoločnosť, ktorá postupom času zúročuje svoje poznatky vo výrobe pneumatík a zvyšuje svoj podiel na trhu. Pneumatiky Nankang poskytujú rozumný výkon za rozumnú cenu.


Radenie: Zobraziť:
1

Nankang 165/70 R14 81T SV 3

37,30 € s DPH

nedostupný(údaj z 13.2.2020, 11:00)

Nankang 195/65 R14 T89 S-600

67,30 € s DPH

nedostupný(údaj z 13.2.2020, 11:00)

Nankang 195/65 R14 T89 S-600 (DOT11)

42,00 € s DPH

ks

1 kus(údaj z 13.2.2020, 11:00)

Radenie: Zobraziť:
1
Levné pneumatiky na facebooku

Vážime si stálych zákazníkov, a preto sme rozhodli o ich zvýhodnení.

Každému zákazníkovi sa automaticky počítajú všetky vykonané a zaplatené nákupy na www.maxim-pneu.sk Po dosiahnutí stanovenej hranice sa automaticky nastaví zľava všetkých ďalších nákupov bez časového obmedzenia.

Hranice a výška zľavy

Pri zakúpení pneumatík a plechových diskov v našom     e-shope Vám ponúkame kompletáciu v cene 3,50 EUR s DPH/kus. Kompletné kolesá už budú vyvážené a nafúkané, stačí len nasadiť na vaše vozidlo. Pokiaľ máte záujem o kompletáciu, vyberte pri tvorbe objednávky voľbu „Skompletovať pneumatiky a plechové disky", ktorá sa Vám zobrazí v nákupnom košíku. Následne bude kompletácia pridaná do objednávky ako ďalší produkt.

 

Radi Vám pripravíme Vašu objednávku k osobnému odberu vo výdajnom mieste v Karvinej.

Ak sa rozhodnete pre osobný odber, zvoľte tento spôsob vo Vašej objednávke. Po zadaní objednávky Vám dorazí potvrdzovací e-mail, ktorý si môžete následne skontrolovať. Hneď, ako bude Vaša objednávka vybavená a tovar pripravený k vyzdvihnutiu, budeme Vás kontaktovať.

 

Pripravujeme pre Vás testy zimných a letných pneumatík od nezávislej spoločnosti ADAC. Na základe týchto testov zistíte hodnotenie, ktorejkoľvek pneumatiky, ktorú si môžete následne vybrať z našej ponuky. Testovacie kritéria pre zimné pneumatiky sú sucho, mokro, sneh, hluk, spotreba paliva a opotrebenie. Testovacie kritéria pri letných pneumatikách sú takmer totožné. Testuje sa pneumatika na suchu, mokru, vytváraný hluk, spotreba paliva a opotrebenie. Neváhajte a navštívte sekciu „testy pneu".