Novinky

Nový výrobca na Európskom trhu

26.11.2012

Túto sezónu Vám prinášame nového európskeho výrobcu pneumatík. Španielska spoločnosť Membat, za ktorou stojí spoločnosť Auto Equip s 25 ročnou skúsenosťou v oblasti údržby pneumatík, predstavila túto sezónu štyri nové dezény, pre osobné a úžitkové automobily. My Vám ponúkame úžitkovú pneumatiku Icebreaker.

bloky dezénu

 

Dezén zimnej pneumatiky Icebreaker od Membatu disponuje štvorcovými ramennými blokmi, ktoré napomáhajú zlepšeniu trakcie, a to hlavne na snehu a ľade. Behúňova zmes obsahuje optimálne množstvo oxidu kremičitého, alebo tiež známej siliky, ktorá dopomáha ramenným blokom k lepšej priľnavosti.

 

Medzi ramennými blokmi sú alokované 3 široké drážky pre kvalitný odvod snehovej kaše, poprípade vody. Pneumatika tak dosahuje lepšieho kontaktu z vozovkou, čo zabraňuje prípadnému šmyku a aquaplaningu.

 

Povrch ramenných blokov je tvorený inovatívnou technológiou 3D zigzag lamiel, ktoré nadväzujú na seba a vytvárajú ešte väčšie množstvo miniatúrny záberových hrán. Tieto lamely takisto napomáhajú konzistentnosti a tuhosti ramenných blokov a tak dobré vedenie vozidla.

Dovoľujeme si tvrdiť, že pneumatika Membat, so súčasnými skúsenosťami, je na najlepšej ceste produkovať kvalitné pneumatiky za rozumnú cenu. V našej ponuke nájdete momentálne rozmery 195/65 R16C 104/102T; 205/70 R15C 106/104S; 215/65 R16C 109/107T a 215/70 R15C 109/107S.

 

Späť na novinky

Vážime si stálych zákazníkov, a preto sme rozhodli o ich zvýhodnení.

Každému zákazníkovi sa automaticky počítajú všetky vykonané a zaplatené nákupy na www.maxim-pneu.sk Po dosiahnutí stanovenej hranice sa automaticky nastaví zľava všetkých ďalších nákupov bez časového obmedzenia.

Hranice a výška zľavy

Pri zakúpení pneumatík a plechových diskov v našom     e-shope Vám ponúkame kompletáciu v cene 3,50 EUR s DPH/kus. Kompletné kolesá už budú vyvážené a nafúkané, stačí len nasadiť na vaše vozidlo. Pokiaľ máte záujem o kompletáciu, vyberte pri tvorbe objednávky voľbu „Skompletovať pneumatiky a plechové disky", ktorá sa Vám zobrazí v nákupnom košíku. Následne bude kompletácia pridaná do objednávky ako ďalší produkt.

 

Radi Vám pripravíme Vašu objednávku k osobnému odberu vo výdajnom mieste v Karvinej.

Ak sa rozhodnete pre osobný odber, zvoľte tento spôsob vo Vašej objednávke. Po zadaní objednávky Vám dorazí potvrdzovací e-mail, ktorý si môžete následne skontrolovať. Hneď, ako bude Vaša objednávka vybavená a tovar pripravený k vyzdvihnutiu, budeme Vás kontaktovať.

 

Pripravujeme pre Vás testy zimných a letných pneumatík od nezávislej spoločnosti ADAC. Na základe týchto testov zistíte hodnotenie, ktorejkoľvek pneumatiky, ktorú si môžete následne vybrať z našej ponuky. Testovacie kritéria pre zimné pneumatiky sú sucho, mokro, sneh, hluk, spotreba paliva a opotrebenie. Testovacie kritéria pri letných pneumatikách sú takmer totožné. Testuje sa pneumatika na suchu, mokru, vytváraný hluk, spotreba paliva a opotrebenie. Neváhajte a navštívte sekciu „testy pneu".